Про компанію

Історія розвитку

Машзавод Новогродовка

Закрите акціонерне товариство (ЗАТ) «Машзавод» розпочало свою історію у вересні 1970 року у місті Селидове.

Збільшивши виробничу потужність у 1973 році підприємство розпочало випуск газових котлів. У 1976 році фірма налагодила серійне виготовлення ємнісного газового водонагрівача. Будова агрегату складалася з автоматики персонального виготовлення та литого пальника з чавуну, коефіцієнт корисної дії становив трохи більше 80%.

В 1991 року завод було перейменовано на публічне акціонерне товариство (ПАТ) «Машзавод» м. Новогродівка.

У 2014 році виробництво продукції ТМ «DANI» переїхало до міста Краматорська та розгорнулося з новими потужностями. Посилився контроль якості продукції. Впровадили нові методи випробування. Кожен котел ретельно проходить контроль кожної операції. З новими силами настала поява нових моделей. Мають великий потенціал на ринках країн СНД. Змінився дизайн деяких попередніх моделей котлов.

DANI

Розробки

ПАТ «Машзавод» успішно розробило та впровадило у розробку газові котли різноманітних типів та видозмін. При розробці цього товару фахівці заводу застосували знання та досвід, накопичені за роки виробництва обладнання для опалення та останні досягнення світового рівня.

Сьогодні ТМ «DANI» розробляє та впроваджує у серійне виробництво теплотехнічне обладнання різних типів та модифікацій коефіцієнт корисної дії яких досягає 94%. Асортимент опалювальної техніки ТМ «DANI» представлений підлоговими димохідними та парапетними газовими котлами потужністю від 7,4 до 25 кВт, а також твердопаливними котлами Dani та BVP потужністю від 14 до 60 кВт. Це забезпечує задоволення інтересів споживачів газифікованих районів, і регіонів де питання газифікації ще вирішено.

Газове опалювальне обладнання ТМ «DANI» постійно вдосконалює користувальницькі та технічні характеристики продукції. Продукція ТМ «DANI» була популярна на ринку України, Росії, Казахстану, Молдови та інших країнах СНД.